Hotel Green Lobster Praha

Hotelu Green Lobster Praha 11 Hotelu Green Lobster Praha 12 Hotelu Green Lobster Praha 13 Hotelu Green Lobster Praha 14 Hotelu Green Lobster Praha 15 Hotelu Green Lobster Praha 16 Hotelu Green Lobster Praha 17 Hotelu Green Lobster Praha 18 Hotelu Green Lobster Praha 19 Hotelu Green Lobster Praha 20 Hotelu Green Lobster Praha 21 Hotelu Green Lobster Praha 22

.Hotel Green Lobster je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v historické budově U Zeleného Raka a U Tří Stupňů v Nerudově ulici nedaleko Pražského Hradu.


Standartní pokoje v Hotelu Zelený Rak nebo také Green Lobster jsou vybaveny telefonem, TV, minibarem, trezorem, internetem a koupelnou se sprchou a fenem. Luxové pokoje mají navíc CD, DVD.


Pokoje kategori suite mají ručně malované stropy. Každý pokoj je vybaven LCD TV, DVD a CD, fenem,telefonem, minibarem, trezorem, internetem, klimatizací a koupelnou s vanou/sprchovým koutem. Jeden pokoj má terasu s výhledem na Hradčany.


V přízemí hotelu Zelený Rak se nachází Café Green Lobster s kapacitou 50 míst. Zde se servírují snídaně formou bufetu.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-greenlobster@toprague.cz
Adresa: Nerudova 42,43 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Green Lobster Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Green Lobster Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist